ZC Rubber Elektrikli Araç Lastiklerini Çin Pazarına Sürüyor

ZC Rubber Elektrikli Araç Lastiklerini Çin Pazarına Sürüyor

Mart 24, 2023 0 Yazar: admin

ZC Rubber lastikleri küresel pazar için daha fazla elektrikli araç lastiği seçeneği sunarak üretimini artırıyor. Şirket, elektrikli araç (EV) pazarına yönelik önemli bir adım atıyor. Segmentinde yer almaya başlayan yeni EV Pro serisinin lansmanıyla üst düzey ürün yelpazesini daha da genişletiyor. En son ZC Rubber teknolojisi sayesinde yeni EV Pro lastikleri, elektrikli araçlar için önemli ölçüde azaltılmış yuvarlanma gürültüsü, artırılmış yakıt verimliliği ve geliştirilmiş kavrama performansı sunuyor.

ZC Rubber EV Pro Lastiklerinin Performansı Nasıl?

EV Pro lastikleri, dört mevsim gürültü emici bileşik, üç boyutlu sessiz cıvatalar ve özel bir ses geçirmez oda kullanarak lastik gürültüsünü etkili bir şekilde azaltan ZUPER SILENT teknolojisine sahiptir. BPOT teknolojisine sahip ZC Rubber EV Pro, yüksek hızlarda yüzde 5 daha geniş temas alanı sayesinde mükemmel yol tutuşuna sahipken, Karıştırma Teknolojisi optimize edilmiş kavrama ve denge sağlar. Gen II Hibrit Silan bileşiği EV Pro ürününe daha fazla kilometre performansı sağlarken, DMOT tasarım teorisi lastiğin yuvarlanma direncini daha da azaltır. Kadife yanak tasarımı lastiğe daha lüks bir genel tasarım estetiği kazandırarak ZC Rubber EV Pro lastiği gözler için bir zevk haline getiriyor.

ZC Rubber EV Pro Hakkında Değerlendirmeler

ZC Rubber elektrikli araçlar için lastik geliştirme konusunda geniş bir deneyime sahiptir ve elektrikli araçlar için optimize edilmiş mevcut OEM lastikleri BYD, XPeng, Geely gibi bazı önde gelen Çinli otomobil üreticileri tarafından halihazırda kullanılmaktadır. ZC Rubber, şirketin yakında küresel pazar için daha fazla EV lastiği seçeneği sunacağını söyledi.

“EV Pro, ZC Rubber için bir atılımı temsil ediyor ve elektrikli araçlara uygun çözümler sunma yolunda önemli bir adım. Bu aynı zamanda lastik ömrünü uzatma, yakıt ekonomisini iyileştirme ve çevre dostu malzemeler kullanma yoluyla gelecekte sürdürülebilir mobiliteye olan bağlılığımızı da göstermektedir” açıklamalarında bulundu.