Yerli Üreticiden Yeni Kamyon Lastiği Petlas RC-700 Plus

Yerli Üreticiden Yeni Kamyon Lastiği Petlas RC-700 Plus

Ağustos 7, 2020 0 Yazar: Ucuz Lastik Fiyatları

Yerli lastik üreticisi Petlas, RC-700 kamyon lastiği deseninin yenilendiğini açıkladı. Yeni Petlas RC-700 Plus , arazi koşullarında daha iyi performans sunmak için geliştirildi. Yeni Petlas kamyon lastiği , farklı koşullarda kullanılan kamyonlar için yakıt verimliliği ve yüksek kilometre ömrü sunuyor. Kanallar içerisine giren taşların dışarı atılmasını sağlayan tasarım, taşlardan kaynaklı hasarı da önlüyor. Birbiriyle bağlantılı , takviyeli bloklar; asfaltta kondorlu bir sürüş sağlarken şantiye koşullarına karşı dayanıklılığı da arttırıyor.

Sayfa İçeriği

Petlas RC-700 Plus Kış Aylarında Kullanılabiliyor

Petlas RC-700 Plus , arazi koşullarında performansı arttırmak için geliştirildi. Yeni Petlas kamyon lastiği , lastik yanağı üzerinde 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi) işaretlemesini taşıyor. Bu da lastiğin kış aylarında da kullanılabileceğini gösteriyor. Lastiğin sırt blokları üzerinde daha fazla kılcal bulunması, çekiş gücünü ve manevra kabiliyetini yükseltiyor.

Petlas RC-700 Plus Çamurlu Zeminlerde Yüksek Çekiş Sunuyor

Yerli lastik üreticisinin açıklamasına göre Petlas RC-700 Plus , aşınmaya karşı yüksek direnç sağlıyor. Bu da farklı zemin koşullarında kullanılan kamyonların daha uzun ömür sunmasını sağlıyor. Yüksek dayanıklılığa sahip Petlas kamyon lastiği , aynı zamanda tekrar kaplanabiliyor. Firma, lastiğin derin kanalları içerisinde yer alan tasarımın taşların kanallar içerisinde birikmesini önlediğini belirtiyor. Petlas RC-700 Plus , aynı zamanda çamuru hızlı bir şekilde lastik dışına atabiliyor. Böylece çamurlu zeminlerde yüksek çekiş gücü sağlıyor.

Yeni Petlas Kamyon Lastiği Kesilmeye Karşı Direnç Sağlıyor

Petlas RC-700 Plus , inşaat endüstrisinin zorluklarına dayanabilecek şekilde özel olarak tasarlandı. Yeni Petlas kamyon lastiği , asfaltın dışına çıkılan koşullarda yüksek çekiş gücü sunuyor. Kesilmeye ve parçalanmaya karşı dirençli olan Petlas RC-700 Plus , bu sayede uzun ömür sunuyor. Aynı zamanda; düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tüketimini düşürüyor. Yerli lastik firması Petlas tarafından üretilen RC-700 Plus , özel tasarımlı kanal ve olukları ile kar ve çamuru etkili şekilde lastik dışına atıyor. Böylece karlı ve çamurlu zeminlerde kontrollü sürüş ve kısa fren mesafeleri sunuyor.