Yeni Petlas MultiAction PT565 Dört Mevsim Lastiği

Yeni Petlas MultiAction PT565 Dört Mevsim Lastiği

Temmuz 11, 2020 0 Yazar: Ucuz Lastik Fiyatları

Yerli üreticinin yeni dört mevsim lastiği Petlas MultiAction PT565 tanıtıldı. Petlas , dört mevsim kullanım için geliştirilen yeni lastik deseni ile çevre dostu sürdürülebilirliğe ve güvenli sürüşe odaklanıyor. Petlas, araştırma geliştirme ekibinin PT565’i çevre dostu özelliklerle geliştirdiğini söylüyor. Firmanın açıklamasına göre; yeni Petlas dört mevsim lastiği , V şeklindeki blok deseni ile yuvarlanma direncini düşürüyor. Bu sayede; yakıt tüketimini ve karbonsioksit emisyonunu azaltıyor.

Sayfa İçeriği

Petlas MultiAction PT565 Yol Tutuşunu Arttırıyor

Petlas MultiAction PT565 , özel sırt tasarımı ile yakıt tüketimini düşürmekle kalmıyor; V şeklindeki sırt blokları, aynı zamanda; kar ve suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlıyor. Lastik, böylece suda kızaklama riskini de düşürüyor. Yeni Petlas dört mevsim lastiği , karlı zeminlerde dahi stabilite sunuyor. Firma, Petlas MultiAction PT565 deseninin sırtı üzerinde yoğun bir şekilde bulunan kılcallar ile karlı, ıslak ve kuru zeminlerde yol tutuşunu güçlendirdiğini ve çekiş gücünü arttırdığını söylüyor.

Petlas MultiAction PT565 Konfor Sunuyor

Petlas MultiAction PT565 , özel lastik bileşiği ile yol tutuşunu güçlendiriyor ve direksiyon manevralarına hassas tepki sağlıyor. Lastiğin dört mevsim kullanıma uygun olması, tüketicileri mevsimden mevsime lastikleri değiştirme ve depolama zahmetinden kurtarıyor. Petlas dört mevsim lastiği , firma tarafından yapılan açıklamaya göre; aynı zamanda yüksek konfor sağlıyor.

Petlas Dört Mevsim Lastiği Finlandiya’da Test Edildi

Petlas MultiAction PT565 , Kırşehir’de yer alan Petlas tesislerinde tasarlandı ve geliştirildi. Lastik, dondurucu soğukları ve zorlu kış koşulları ile bilinen Finlandiya’da Testworld tarafından test edildi. Yeni Petlas MultiAction PT565 hakkında şirket şu açıklamada bulundu: “Müşteri memnuniyeti, güvenlik, güvenilirlik ve konfor; temel önceliklerimiz arasında yer alıyor. Petlas Ar-Ge mühendisleri, yönlü V şeklindeki tasarımı ile tüm bu özellikleri bir araya getiren yeni Petlas dört mevsim lastiği desenimizi ortaya çıkardı.”