Yeni Motosiklet Lastiği Michelin Road Classic Ocak 2021’de Satışa Sunulacak

Yeni Motosiklet Lastiği Michelin Road Classic Ocak 2021’de Satışa Sunulacak

Eylül 13, 2022 0 Yazar: admin

Michelin’in başarılı motosiklet lastiği Pilot Activ’in yerini alan yeni Michelin Road Classic, Ocak 2021’den itibaren bayilerde satışa sunuldu ve çekici retro sırt tasarımını en yeni malzemeler ve teknolojilerle buluşturdu. % 26 oluk/blok oranıyla serinin yönlü sırt desenine sahip lastiği olan Michelin Road Classic, zeminle optimum temas ve kuru zeminlerde mükemmel yol tutuşu için “slick” sırt merkezini ve omuz bloklarını kullanıyor. Lastik, performans ve estetik arasındaki mükemel dengeyi tüketicilere sunuyor.

Sayfa İçeriği

Michelin Road Classic Uzun Ömürlülük ve Güvenlik Sunuyor

Michelin Road Classic, %100 silika kauçuk bileşiği ve su birikintilerini aşıp geçen açılı kenarları ile zorlu ıslak zemin koşullarında yüksek seviyede yol tutuşundan ödün vermeden uzun ömürlülük sağlıyor. Bir motosiklet lastiğinin karkasının araç, sürücü / sele yükünü taşıma, konforlu olma, deforme olmadan yüksek hızları koruyabilme ve aşınmayı azaltmak için farklı bileşenler arasında üretilen ısıyı sınırlama gibi karmaşık denklemler için güvenilir ve dayanıklı bir çözüm sağlaması gerekiyor. Michelin Road Classic’in karkası bu ve benzeri zorlukların üstesinden gelebiliyor.

Michelin Road Classic Yüksek Dayanıklılık Sağlıyor

Michelin Road Classic’in karkasında kullanılan iki “Bi-NST” katmanı, zeminle optimum temasın korunmasını sağlıyor. Bu iki üst katmanın altındaki iki “Bi-NC” koruma katmanı, yükü desteklemek ve her durumda stabilite sağlamak için oldukça sağlam yapıya sahip. Aynı zamanda sürücünün konforlu sürüşün keyfini çıkarmasına izin verecek kadar esnek. Karkasın en altında ise hava geçirmez bir butil kauçuk astar bulunuyor. Bu, lastiklerin hem iç lastiksiz hem iç lastikli olarak kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

Yeni Michelin Motosiklet Lastiği Yükseltilmiş Performansa Sahip

Michelin Road Classic, tasarımında kullanılan teknolojilerin sonucu olarak tüm alanlarda daha iyi performans sergiliyor. Özellikle virajlarda ve düz yolda ilerlerken arttırılan sürüş stabilitesi öne çıkıyor. Yeni Michelin motosiklet lastiği, bu performansını hem ıslak hem kuru zeminlerde sürdürüyor. Ek olarak lastik, önceki modele göre geliştirilmiş konfor ve manevra kabiliyeti de sunuyor.