Yeni General Grabber AT3 All Terrain Lastiği Satışta

Yeni General Grabber AT3 All Terrain Lastiği Satışta

Temmuz 7, 2020 0 Yazar: Ucuz Lastik Fiyatları

Yeni General Grabber AT3, yeni nesil lastik bileşiği teknolojisi ile sunuluyor. SUV /4×4 lastikleri için geliştirilmiş özel lastik bileşiği,  kesilmeye karşı direnç sağlıyor. Yeni General all terrain lastiği, bu sayede arazi koşullarında güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Özel lastik bileşiği, aynı zamanda; ıslak zeminlerde de daha yüksek performans sunuyor. Bunun sonucunda 225 milimetre ve üzerinde taban genişliğine sahip olan lastiklerde, ıslak zeminde frenleme için AB etiketi derecelendirmesi “C” ve “B” seviyelerine yükseliyor. Yeni General AT lastiği deseninin 21 ve 22 inç jantlar için yeni ebatları ise önümüzdeki yıl sunulacak.

Sayfa İçeriği

General Grabber AT3 Dört Mevsim Kullanılabiliyor

General all terrain lastiği desenleri, yüksek güvenlik özellikleri ile ön plana çıkıyor. Bu noktada ıslak zemin performansı ve arazide kesilmeye karşı direnç önem taşıyor. Bu nedenle; General Grabber AT3 geliştirilirken özellikle bu noktalara odaklanıldı. Bu sayede; 225 mm ve üzerinde taban genişliğine sahip lastiklerde ıslak zemin etiket değeri “E” den en düşük “C” seviyesine yükseldi. Yeni General AT lastiği, aynı zamanda zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini belirten 3PMSF işaretlemesini de taşıyor.

General Tire Grabber AT3 Ebatları

General Grabber AT3, 15 ila 22 inç arasında 73 lastik ebadı ile çok sayıda 4×4 / SUV araca uyum sağlıyor. Yeni General all terrain lastiği, 195 ila 315 milimetre arasında değişen taban genişliğine sahip ve 240 km/s hıza kadar onaylanıyor. Yüksek performanslı araçlar için yeni General AT lastiği ebatları ise 275/45 R 21 110V XL ve 275 / 40R22 108V XL FR olarak sunuluyor. General Lastikleri, gelecek yıl ürün yelpazesini daha fazla genişletmeyi hedefliyor.

General Tire Grabber AT3 Test Süreci

General Lastikleri EMEA İş Geliştirme Müdürü Matthias Bartz: “General all terrain lastiği desenleri, geliştirilirken tüm kullanım ömrü boyunca, ürün performansı sürekli olarak test ediliyor ve lastik alanındaki en yeni teknolojileri yansıtacak şekilde uyarlanıyor. Sonuç olarak; yeni teknolojilerin kullanımı güvenliği ve kaliteyi daha da iyileştirmeyi sağlıyor.”

General Grabber AT3, SUV/4×4 araçlar ve pikaplar için çok yönlü performans ve sağlamlık sunuyor. Yüksek arazi performansı ile asfaltta her mevsim yüksek yol tutuşunu bir araya getiriyor.