Yeni BMW M5 Beğeniye Sunuldu

Yeni BMW M5 Beğeniye Sunuldu

Haziran 19, 2020 0 Yazar: Ucuz Lastik Fiyatları

Yeni BMW M5 ‘in yenilenen versiyonu için tanıtımın bu hafta yapılması bekleniyor. Ancak araç sahnede boy göstermeden önce sosyal medya üzerinden yeni görüntüleri sunuldu. BMW M5 özellikleri arasında 4.4 litrelik V8 motor, 625 hp güç bulunuyor. Araç 100 km/s saat hıza 3.4 saniye içerisinde ulaşabiliyor. BMW M5 Competition ise M5’e oranla yere 7 milimetre daha yakın tasarıma sahip.

Sayfa İçeriği

Yeni BMW M5 Tasarımı

BMW M5 özellikleri, tasarımı, performansı açısından yarattığı beklenti ile bir süredir gündemde kendine yer buluyor. BMW M5 Competition ve M5’in tasarımı, standart 5 Serisi’nin izinden gidiyor. Yenilenmiş modellerin tasarımında; gündüz farları ile biçimlendirilmiş yeni çizgiler bulunuyor. Yeni BMW M5, yeniden dizayn edilmiş stop ve farları ile dikkatleri üzerine topluyor. BMW M5, BMW’nin imzası olarak da öne çıkan böbrekleri ile de ön plana çıkıyor. Büyük arka difüzör, aracın arka tasarımını tamamlayan önemli bir unsur olarak göze çarpıyor. BMW M5 ile daha kaslı bir görüntü sunmak için siyah renkli hava girişleri kullanılıyor.

BMW M5 Özellikleri

Yenilenen BMW M5 özellikleri ile de ilgi çekiyor. Araç, 6000 devir/dakikada 600 beygir güç üretiyor. Yeni BMW M5, 0’dan 100 km/s hıza yalnızca 3.4 saniye içerisinde çıkabiliyor. Hem BMW M5 Competition hem de M5, 750 Nm’lik tork üreterek güçlü performans sergiliyor.

BMW M5 Competition da Tanıtıldı

BMW M5 Competition, M5’in yere 7 milimetre daha yakın olan sürümü olma özelliğine sahip. 625 HP güç üreten araç, üstün performans sağlıyor. Yeni BMW M5, 0’dan 100 km/s saat hıza 3.4 saniyede; Competition ise 3.3 saniyede çıkabiliyor. Açıklanan yeni BMW M5 özellikleri, aracın üstün performansa sahip olduğunu gösteriyor. İkiz egzoz çıkışları yeni BMW otomobilinin gücüne dair ipucu sunuyor.