SRS Tüm Araçlarında Michelin Agilis Crossclimate’i Kullanıyor

SRS Tüm Araçlarında Michelin Agilis Crossclimate’i Kullanıyor

Nisan 29, 2020 0 Yazar: Ucuz Lastik Fiyatları

Sonic Rail Services (SRS), lastiklerin güvenlik avantajlarını ve tasarruf potansiyelini test ettiği deneme sonrasında, tüm van filosunda Michelin Agilis CrossClimate lastiklerini kullanmaya karar verdi. Michelin Agilis Crossclimate, yıl boyunca; yüksek çekiş gücü sağlıyor. Lider üreticinin dört mevsim lastiği, Michelin’in en yeni yaz lastiklerinin özelliklerini taşımakla birlikte; kış aylarında da eksiksiz performans sunuyor.

Sayfa İçeriği

Sürücüler Michelin’in Yüksek Yol Tutuşundan Memnun

Filo Bakım Müdürü Jon Vincent: “Yağmurlu ve soğuk koşullarda yol tutuşu konusunda sürücülerden çok sayıda olumlu geribildirim aldık. Lastikleri genellikle kırsal alanlarda kullanıyoruz. Michelin Agilis CrossClimate’in çamurlu köy yollarında ve dar virajlarda performansı olağanüstü. Lastik, zorlu koşullarda üstün manevra kabiliyeti sağlıyor.”  

Michelin Agilis Crossclimate’in Tüm Ebatları Yüksek Performans Gösterdi

SRS, Agilis CrossClimate’i hizmet için kullandığı bütün araçlarda test etti. 4.7 tonluk büyük Ford Transit, daha küçük bir Ford Transit, Ford Transit Courier, Ford Fiesta ve Vauxhall Vivaro dâhil olmak üzere; lastik bütün araçlarda yüksek performans gösterdi. Vincent, lastik performansının ve yol tutuş seviyelerinin kesinlikle birinci sınıf olduğunu söyledi. Michelin Agilis CrossClimate’in ürün yelpazesi, uzun yollarda; tüm hava koşullarında dayanıklı olması ile hem güvenliği sağlıyor hem de maliyeti azaltıyor.


Dört Mevsim Güvenlik: Michelin Agilis Crossclimate 

Vincent: “Daha önce kış lastiklerini de denedik ancak çok sayıda aracın garaja gelmesini sağlamak ve havalar iyileştiğinde bütün lastikleri yaz lastikleri ile değiştirmek gerçekten çok zor bir iş. Ayrıca; lastik değiştirme ve depolama maliyeti de oldukça büyük bir masraf. Tüm yıl boyunca kullanabileceğimiz lastiklere sahip olmak bizim için çok daha iyi. Agilis CrossClimate ile hem kış hem yaz aylarında en iyi performansı elde ediyoruz. Daha ne isteyebilirsiniz ki?”