Nexen Lastik Merkezi Taşınıyor

Nexen Lastik Merkezi Taşınıyor

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Nexen Lastik Amerika, şirketin ABD’deki merkezini Kuzey Amerika teknik merkezi ile bir araya getirmek için Richfield, Ohio’ya taşıyacağı stratejik değişimi duyuruldu. Yer değiştirme kararı, premium lastik üreticisinin ABD’li müşterileri için birkaç önemli fayda belirlemesinden kısa bir süre sonra alındı. Nexen Lastikleri, merkezi konuma taşınarak müşterilerinin önceliklerinin karşılanmaya devam etmesini sağlayabilecek. Ayrıca şirketin müşterilerin seyahat sıklığını artırmanın yollarını belirlemesine olanak tanıyacak. Buna ek olarak, Nexen operasyonel verimliliğini artıracak ve ülkedeki bayilerine sürekli eğitim ve destek sağlayacak.

Nexen Lastik Testleri ile Öne Çıkıyor

Nexen Lastikleri, 35.540 ft2’lik Ohio Teknik Merkezini 2019’da 5,2 milyon ABD Doları maliyet ile açtı. Premium lastik markası; California, Georgia ve Ohio’daki üç ABD dağıtım tesisini kullanmaya devam edecek.

Şirketin Amerika CEO’su Brian YoonSeok Han: “Nexen Lastikleri ‘nin büyümeye giden yolu ülkenin ortasından geçerek Richfield, Ohio’ya uzanıyor ve Kuzey Amerika teknik merkezimizde inanılmaz ve köklü bir ekiple yeniden bir araya gelmekten dolayı çok mutluyuz. Dünyaca ünlü teknik merkezimiz, eşsiz lastik testleri ve geliştirme süreçleriyle tanınmaktadır. Ve şu anda, müşterilerimiz için en üst düzey lastikleri geliştirmeye devam edeceğimiz Nexen Lastik Amerika ekibinin resmi evidir.”