2021 “TUNE IT! SAFE!” Aracında Hankook Ventus S1 evo 3 Lastikleri Kullanılacak

2021 “TUNE IT! SAFE!” Aracında Hankook Ventus S1 evo 3 Lastikleri Kullanılacak

Şubat 9, 2022 0 Yazar: admin

Güney Koreli lastik üreticisi Hankook, “TUNE IT! SAFE!” kampanyasının sponsoru oldu. Kampanyaya kış aylarında Hankook Winter i*cept evo 3, ilkbahar aylarından itibarense Hankook Ventus S1 evo 3 lastikleri ile destek verecek. Kampanya kapsamında; polis aracı olarak tasarlanan BMW 850 xDrive Coupé, Münih BMW-Welt’te sergilenecek.

Sayfa İçeriği

Hankook Ventus S1 evo 3 Lastiklerini Kullanan Araç 250 km/s Hıza Ulaşabiliyor

Hankook, başından beri “TUNE IT! SAFE!”e destek veriyor. Bunun sebebi modifiye işlemleri için lastiklere en üst düzeyde önem veren bir kampanya olması. Polis aracı konseptinde yenilenen aracın en dikkat çekici yanı ise mükemmel görüntüsü değil. AC Schnitzer modifiye topluluğu tarafından yeniden tasarlanan araçta; susturucu, aerodinamik paket ve lastiklere uyumlu olarak yenilenmiş süspansiyon sistemi bulunuyor. 620 beygir gücü sunan kampanya aracı, 0’dan 100 km’ye 3,8 saniye içerisinde çıkabiliyor. Yüksek performans tutkunlarının ilgisini çeken araç, saatte 250 km/s hıza ulaşabiliyor.

“TUNE IT! SAFE!” Aracı Hankook Lastikleri ile BMW World’de Sergilenecek

Hankook Lastikleri Almanya’nın Ürün Sorumlusu Roland Hehner: “Yeni ve her zamanki gibi muhteşem olan ‘TUNE IT! SAFE!’i Essen Motor Show’da canlı olarak sunamamış olmamız talihsiz bir durum! Fuar, tarihinde ilk kez iptal ediliyor. Ancak yine de 850i xDrive Police BMW’yi Münih’teki BMW World’de sunma fırsatına sahip olduğumuz için çok mutluyuz. “

Hankook Ventus S1 evo 3 Auto Bild Yaz Lastiği Testi’nin Şampiyon Lastiği

Kampanya aracı için sunulan Hankook Ventus S1 evo 3, 2019 Auto Bild Yaz Lastiği Testi’nde 53 lastik arasında 1. oldu. Hankook yaz lastiği, kendinden önceki desenler gibi hem ıslak hem kuru zeminlerde güvenlik sağlıyor. Yeni piyasaya sunulan Hankook Winter i*cept evo 3 ise Auto Bild tarafından en yüksek derecelendirme olan “Örnek Niteleğinde” değerlendirmesini kazandı. Yeni Hankook kış lastiği, hem karlı hem ıslak zeminlerde güçlü yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sunuyor.