BFGoodrich 4×4 Lastiği Desenleri Perakendecilerin Satışlarını Katlıyor

BFGoodrich 4×4 Lastiği Desenleri Perakendecilerin Satışlarını Katlıyor

Şubat 16, 2022 0 Yazar: admin

Micheldever Lastik Hizmetleri, 2020’nin başında Birleşik Krallık’taki resmi BFGoodrich 4×4 lastiği toptancısı haline geldiğinden beri satışlarını neredeyse iki katına çıkardı. Micheldever, ülke çapında 6.000’den fazla perakendeciye tedarik sağlayan 15 tesisten oluşan bir toptan dağıtım ağı kuran Winchester merkezli bir işletme. Anlaşma kapsamında BFGoodrich All Terrain T/A KO2 lastiği ile BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3 lastikler, yıl boyu firma için tedarik ediliyor. Böylelikle; sürücülerden gelen talep her zaman hızlı bir şekilde karşılanıyor. Arazi lastikleri alanının lideri olan BFGoodrich’in firmanın satışlarını katlaması sürpriz değil.

Sayfa İçeriği

BFGoodrich 4×4 Lastiği Seçenekleri Yüksek Talep Elde Ediyor

Micheldever Tire Services Toptan Satış Direktörü Graham Mitchell: “Markanın tercih ettiği BFGoodrich 4×4 lastiği dağıtıcısı olarak; önemli filolar ve en büyük bayilere sahip olduğumuzdan emin olmak için lojistik konusunda BFGoodrich’teki ortaklarımızla artık çok daha yakın çalışıyoruz. Amaç, BFGoodrich All Terrain T/A KO2 gibi ürünleri arayan müşterilerin taleplerini geri çevirmemek. Önemli alanlarda bu güce sahip olmamız, ürün satışlarımız üzerinde önemli bir etkiye sahip oldu. Toplamda, 2019’dan bu yana yüzde 98’lik bir artış gördük.”

BFGoodrich 4×4 Lastiği Alanında Dünya Lideri Olarak Biliniyor

Arazi lastikleri alanında dünya lideri olarak görülen BFGoodrich’in Marka Müdürü Martin Thompson: “Micheldever Lastik Hizmetleri kapsamlı arazi lastikleri uzmanlığına sahiptir. All Terrain ve Mud Terrain lastik tedariğinde pazar lideri olarak marka ile birçok ilkeyi paylaşıyoruz. İngiltere için BFGoodrich 4×4 lastiği toptancısını seçerken her zaman listemizin başındaydılar. Elde edilen sonuçlar, doğru seçimi yaptığımızı gösteriyor. Bu gelişmiş ilişki, her iki taraf için de son derece faydalı oldu. ”

Arazi Lastikleri Alanında Uzmanlıktan Yararlanılıyor

Micheldever Lastik Hizmetleri, bayi ağının ve müşterilerinin gerektiğinde arazi lastikleri ile ilgili uzmanlıktan yararlanabilmesini sağlamayı amaçladı. Bunun için geçtiğimiz 18 ay boyunca kendi bünyesinde off-road lastiği uzmanlarından oluşan ekibini büyüttü. Bu sayede; sürücüler için Mud Terrain ve All Terrain lastikler hakkında bilgilendirmelerde bulunuluyor.

Mitchell: “Artık yalnızca BFGoodrich 4×4 lastiği dünyasına odaklanan büyük bir ekibimiz var ve Micheldever’de bu bilgi bankasına sahip olmak paha biçilemez. Bölümdeki uzmanlığa daha fazla yatırım, müşterilerimize sağladığımız pazarlama desteği ve BFGoodrich ile devam eden ilişkinin gelecekte pazarda daha fazla büyüme sağlayacağını düşünüyorum.”