Audi A3 TFSI e için Falken Ziex ZE310 Lastikler Tercih Edildi

Audi A3 TFSI e için Falken Ziex ZE310 Lastikler Tercih Edildi

Mart 9, 2022 0 Yazar: admin

Falken Ziex ZE310A Ecorun, yeni hibrit otomobil Audi A3 TFSI e’nin fabrika çıkış lastikleri olacak. 205 / 55R16 94V XL ebadında tedarik edilecek Falken yaz lastikleri, isminde Audi orijinal ekipman lastiği olduğunu gösteren “A” harfini taşıyor. Bu, yüksek performansı ile öne çıkan Falken Ziex ZE310 Ecorun yaz lastiğinin A3 için optimize edilmiş versiyonu. Her koşulda güvenilir yol tutuşu ve düşük yuvarlanma direncini bir araya getiren lastik, Audi ve Sumitomo şirketlerinin işbirliğini genişletiyor.

Sayfa İçeriği

Falken Ziex ZE310 Ecorun Test Başarıları

Falken Ziex ZE310 Ecorun, 2019’da tanıtılmasından bu yana birçok bağımsız testte önemli dereceler elde etti. Örneğin Avrupa Otomobil Kulübü (ACE) tarafından “Tavsiye Edilen Lastik” kategorisine konuldu. Falken yaz lastikleri, prestijli dergi Auto Bild Allrad tarafından da övgü topladı. Uzmanlar, lastiklerin ıslak zeminlerde yol tutuşu / manevra kabiliyeti ve frenleme açısından etkileyici performansa sahip olduğunu söyledi.

Falken Ziex ZE310 Ecorun Özellikleri Neler?

Falken Ziex ZE310 Ecorun lastikler; temas alanında dengeli basınç dağılımı sağlayan Adaptif Sabit Basınç (ACP) teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Böylece direksiyon hâkimiyeti iyileşiyor ve düzensiz aşınma azalıyor. Falken yaz lastiği, aynı zamanda yuvarlanma direncinin azalması ile yakıt verimliliğini de arttırıyor. Buna ek olarak; geniş kanallar, suda kızaklama riskini azaltıyor. 4D Nano Tasarım Teknolojisi, nano ölçekte yeni malzemelerin potansiyelinden yararlanılmasını sağlayarak lastik ömrünün, enerji verimliliğinin ve sürüş konforunun artmasını sağlıyor.

Falken Yaz Lastikleri Audi’nin Güvenlik Taleplerini Karşılıyor

Falken Lastikleri Avrupa Müşteri İlişkileri Yöneticisi Christian Stolting: “Ulaşım sektörü hızla değişiyor; elektrikli ve hibrit araçlara uygun lastiklere yönelik artan bir küresel talep var. Bu nedenle; lastiklerimizin hem satış sonrası pazarda hem de orijinal ekipman lastikleri segmentinde yenilik ve güvenlik gereksinimlerini karşılamasından çok memnunuz.”

Falken Ziex ZE310 Ecorun, piyasada şu anda 14-19 inç çapında ve H, V ve W hız endekslerinde 124 ebatta mevcut. Falken yaz lastikleri, daha önce Audi Q3 ve A1 citycarver için de homologasyon elde etmişti. Audi araçlar için sunulan bu lastikler, yanak bölgesinde AO (Audi Original) işaretlemesini taşıyor.