Mercedes-AMG Lastikleri Yokohama Tarafından Sunuluyor

Mercedes-AMG Lastikleri Yokohama Tarafından Sunuluyor

Temmuz 29, 2020 0 Yazar: Ucuz Lastik Fiyatları

Japon lastik üreticisi, Yokohama AdvanSport V107 deseninin çeşitli araç modelleri için orijinal ekipman Mercedes-AMG lastikleri olarak seçildiğini açıkladı. Önreğin; Kasım 2019’da piyasaya sürülen Mercedes-AMG GLE 4MATIC + Coupe modeli fabrikadan Yokohama AdvanSport V107 lastikleri ile çıkacak.

Sayfa İçeriği

Mercedes-AMG Lastikleri için AdvanSport Tercih Ediliyor

Orijinal ekipman Mercedes-AMG lastikleri olarak seçilen AdvanSport V107, Mart 2020’de piyasaya sürülen GLE 63 serisinde de (GLE 63 4MATIC + ve GLE 63 4MATIC + Coupe) kullanılacak. Yokohama AdvanSport V107 buna ek olarak; Haziran 2020’de Mercedes tarafından sunulmuş olan yeni GLA 35 4MATIC ve GLA 45 4MATIC + ve GLA 45 S 4MATIC + modelleri için de tercih edildi.

Yokohama AdvanSport V107 Yüksek Performans Sunuyor

Fabrika çıkışı Mercedes-AMG lastikleri arasında yer alan Advan Sport V107 , öncelikle yüksek güçlü premium otomobillerde kullanılmak üzere geliştirildi. Firmanın yüksek performans lastiği Yokohama Advan Sport V107 , bu nedenle; Mercedes’in tercihi oldu. Yokohama çeşitli modeller için Mercedes-AMG lastikleri olarak seçilen ürünü hakkında yorumda bulundu. Yetkililer, Yokohama AdvanSport V107 yaz lastiğinin mükemmel performansa sahip olan V105’in performansını daha da yukarı taşıdığını söyledi. Yokohama AdvanSport V107 , lastik yanağında orijinal ekipman olarak seçildiğini belirten MO1 işaretlemesini taşıyacak.

Yokohama Advan Sport V107 Yakıt Tasarrufunu Arttırıyor

Yokohama Lastikleri , orta vadeli yönetim planı Grand Design 2020 (GD2020) kapsamında; premium lastik pazarında varlığını arttırmayı hedefliyor. Bu hedefe ulaşmada premium markalara orijinal ekipman lastikleri sunma stratejisi önemli yer tutuyor. Advan Sport V107’nin orijinal ekipman Mercedes-AMG lastikleri olarak tercih edilmesi, Japon lastik devinin bu hedef doğrultusunda ilerlediğini gösteriyor. Mükemmel ıslak ve kuru zemin performansı sunan Yokohama AdvanSport V107 , aynı zamanda yakıt tüketimini de düşürüyor.