JK Tyre Lastikleri, XUV400, Nexon EV, Thar Gibi Araçlar İçin Lastik Geliştirdi

JK Tyre Lastikleri, XUV400, Nexon EV, Thar Gibi Araçlar İçin Lastik Geliştirdi

Haziran 15, 2023 0 Yazar: admin

JK Lastikleri, Ranger HPe ve Ranger X-AT’den oluşan lastik serilerinde, müşteriler için çok sayıda seçenek sunarak şirketin pazardaki portföyünü güçlendirecek. Lastik üreticisi JK Tyre, Hindistan’da gelişen SUV pazarı için yeni bir lastik serisi piyasaya sürdü. Lastiklerden biri Elektrikli Araç müşterilerini hedeflerken, diğeri zorlu arazi ve hava koşullarında meydan okumayı seven macera tutkunları için piyasaya sürülmüştür. JK Tyre lastikleri performans, dayanıklılık ve güvenlik sunar. Lastikler piyasadaki çok sayıda popüler SUV araç ile uyumludur.

Sayfa İçeriği

JK Tyres Lastik Serilerinin Hangi Desenleri Piyasada Yer Alıyor?

JK Tyres lastik ürünleri pazardaki belirli müşterileri hedefliyor. Lider marka, bu tür araçların ekstra torku ve ağırlığıyla başa çıkmak için geliştirilen EV’ye özel bir lastik olan Ranger HPe desenini piyasaya sürdü. Elektrikli araçlar pazara giderek daha fazla nüfuz ettiğinden ve müşteriler Ranger HPe ile ekstra bir seçeneğe sahip olacağından, şirketin bu hamlesi akıllıca. Öte yandan JK Tyre, SUV’larıyla zorlu arazilerde seyahat etmeyi seven macera meraklılarına yönelik Ranger X-AT lastiğini de tanıttı. SUV segmenti şu anda sektörde en çok talep gören segment olduğundan, yeni lastikler şirketin profilini ticari açıdan geliştirecektir.

JK Tyres’ın Serilerinin Özellikleri Nelerdir?

Yeni lastik serisi amaca yönelik olarak üretilmiştir. İşte her birinin özellikleri ve faydaları:

JK Tyre Ranger HPe: Bu desene ait lastiklerin bataryanın ekstra ağırlığını ve güç aktarma organları tarafından üretilen ek torku taşıması gerektiğinden, özellikle elektrikli araçlar için üretilmiştir. Lastik, gürültü seviyelerini azaltmaya yardımcı olan Anti Drag Dimples (A.D.D) ile XPolymer3 teknolojisi kullanılarak özel olarak üretilmiştir. Şirket tarafından iddia edildiği gibi, lastik düşük yuvarlanma direncine sahiptir, bu da EV SUV’lar için daha iyi kilometre performansı (menzil) anlamına gelir.

JK Tyre Ranger X-AT: İlgili desenin, tüm sürüş koşullarında optimum konfor ve performans sunmak için üretilmiş bir arazi lastiğidir. Ancak lastik, zorlu hava koşulları ve insanların düzenli aralıklarla gitmediği yol yüzeyleriyle başa çıkmak için özel olarak üretilmiştir. Ve bu üstün performans, ideal yol teması ve gelişmiş kavrama sunan agresif geniş yanal oluklardan gelir. Sportif bir estetiğe sahip olan lastikler, güçlendirilmiş karkas ve kalın yanak kauçuk ölçüsüyle daha iyi denge, kontrol ve dayanıklılık sağlarken, arazi sürüş koşullarında hasarı en aza indirir.

Ranger HPe & Ranger X-AT Desenleri Hangi Araçlarla Uyumludur?

JK Tyres Ranger popüler bir lastik serisi olmuştur ve iki lastiğin daha eklenmesiyle müşteriler için çok sayıda seçenek olacaktır. Lastikler piyasadaki çok sayıda araçla uyumludur. Ranger HPe, Nexon ve Mahindra XUV400 gibi elektrikli araçlar için tasarlanırken, Ranger X-AT ise Mahindra Thar, Mahindra Scorpio ve diğerleri gibi araçlara uygundur.