Hyundai Azera için Kumho Ecsta PS71 Yaz Lastikleri Seçildi

Hyundai Azera için Kumho Ecsta PS71 Yaz Lastikleri Seçildi

Kasım 30, 2022 0 Yazar: admin

Hyunda’nin yeni nesil sedanı, Kumho Ecsta PS71 lastikler ile donatılıyor. Kumho yaz lastikleri, yüksek performansın yanı sıra gürültü azaltan teknolojisi ile de öne çıkıyor. Güney Koreli üretici, Hyundai Azera sürücüleri için hem sürüş performansı ve güvenlik hem de konfor sunulacak. Kumho yazlık lastik, aynı zamanda satın almak isteyen araç sahipleri için piyasada bulunuyor. Yüksek fiyat performans lastik, ülkemizde de hâlihazırda satışta. Aynı zamanda online platformlar üzerinden çok daha uygun Kumho yaz lastiği fiyatları ile bulunabiliyor.

Sayfa İçeriği

Kumho Ecsta PS71: K-Silent Lastik Teknolojisi Nedir?

Yedinci nesil Hyundai Azera için seçilen Kumho yaz lastikleri arasında Solus TA91 de bulunuyor. Hem bu desende hem de Kumho Ecsta PS71 lastiklerde bulunan K-Silent teknolojisi, yenilikçi teknolojiler kullanılarak geliştirildi. Lastiklerin iç yapısında bulunan poliüretan köpük tabakası, gürültü seviyesinin azalmasında etkili oluyor. Kumho yazlık lastik deseninde kullanılan bu özel teknoloji, 2014 yılında geliştirildi. Üretici, o zamandan bu yana hem Güney Kore hem de global çapta çok sayıda patent aldı.

Hem Kuru Hem Islak Zeminde Güvenli: Kumho Ecsta PS71

Kumho lastikler, Hyundai Azera yanı sıra birçok araç üreticisinin çok sayıda modeli için homologe ediliyor. Kumho yaz lastikleri, yüksek fiyat performansları ile aynı zamanda tüketiciler tarafından da rağbet görüyor. Ülkemizde de satışta bulunan Kumho Ecsta PS71 hem kuru hem ıslak zemin performansı ile yüksek güvenlik sağlıyor. Kumho yazlık lastik, üstün performans sunmanın yanında sürüş konforunu da arttırıyor.

Kumho Yaz Lastikleri Sürücü İhtiyaçlarına Hitap Ediyor

Markanın OE Satışları Genel Müdürü Kim In-soo da Kumho yaz lastikleri ile ilgili yorumda bulundu: “Hyundai Azera sedan için tescilli K-Silent lastik teknolojimizi sunmaktan çok memnunuz. Hyundai Motor Company gibi, Kumho Lastikleri de sürücülerin ihtiyaçlarını karşılayan ve sürüş keyfini artıran yeni teknolojiler ve ürünler geliştirmeye devam ediyor.”