Goodyear Tarım Lastikleri Yeni Distribütörünü Belirledi

Goodyear Tarım Lastikleri Yeni Distribütörünü Belirledi

Ekim 10, 2022 0 Yazar: admin

Devon’da 40 yılı aşkın deneyime sahip lider bir lastik uzmanı, Goodyear Tarım Lastikleri için yeni distribütör oldu. Cornwall, Devon ve Somerset’te 11 servis deposu bulunan bir aile şirketi olan North Devon Tyres, tarım alanında çalışan müşterilerine Goodyear lastiklerini sunacak. Firma, daha önce de Goodyear tarımsal lastik ürünlerinin satışını gerçekleştirmişti. Goodyear Tarım Lastikleri markasının İngiltere’ye dönmesinin ardından zaman kaybetmeden bu ilişki tazelendi.

Sayfa İçeriği

Goodyear Tarım Lastikleri Rekabetçi Fiyatlar Sunacak

North Devon Tyres’ın genel müdürü Trevor Veysey: Goodyear Tarım Lastikleri markasını tekrar pazarda görmek gerçekten heyecan verici ve resmi distribütör olmaktan çok memnunuz. Cornwall, Devon, Somerset ve Dorset’teki müşterilerimiz, rekabetçi fiyatlarla mükemmel ürünler tedarik etme konusundaki ününden dolayı Goodyear’ın geri dönüşüne büyük ilgi gösterdi. Üstün müşteri hizmeti sunma vizyonumuz Goodyear Tarım Lastikleri markası ile uyum sağlıyor. İşletmemizin üçte biri tarım alanında hizmet verdiğinden bunu kilit bir sektörde verimli bir ortaklığın başlangıcı olarak görüyoruz.”

Goodyear Tarım Lastikleri Portföyü Genişliyor

Goodyear Tarım Lastikleri , otomobiller ve ticari araçlar için lastik de tedarik eden North Devon Tyres ile Birleşik Krallık’taki distribütör ağını güçlendiriyor. Yeni Goodyear tarımsal lastik serisi, radyal ürün portföyünü tamamlıyor. Portföy; 85, 70, 65 ve XL Traktör Çeker radyal lastikleri, püskürtücüler, biçerdöverler ve endüstriyel uygulamalar için özel tasarımları içeriyor. Tarım, çim ve endüstriyel kullanım için geliştirilen sırt desenlerinin melezi olan Goodyear R14T’nin piyasaya sürülmesi de dâhil olmak üzere, 2021’de serinin genişletilmesi için planlar hâlihazırda yürürlükte.

Goodyear Tarımsal Lastik Serileri Pandemiye Rağmen Talep Gördü

Goodyear Tarım Lastikleri Avrupa satışları direktörü Lindsay Hart: “North Devon Tyres, İngiltere’nin güney batısında son derece güçlü bir ağa sahip ve onları resmi bir distribütör olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Koronavirüs krizine rağmen, Goodyear tarımsal lastik ürünlerimize olan talebin 2020’de güçlü kaldığını gördük ve 2021 ve sonrası için iddialı planlarımız var. Dağıtım ağımız Avrupa çapında sürekli genişliyor ve bunu güçlü temeller üzerine inşa etmeyi dört gözle bekliyoruz.”