GRI, Green Ex RT100 ve FL800 Tarım Lastiği Serilerini Geliştirdi

GRI, Green Ex RT100 ve FL800 Tarım Lastiği Serilerini Geliştirdi

Ağustos 17, 2023 0 Yazar: admin

GRI, tarım lastiği portföyünü genişletmek için Green Ex RT100 Traktör Bias lastiğinin dört yeni boyutunu ve Green Ex FL800 Flotasyon Bias lastiğinin bir yeni boyutunu piyasaya çıkardı. Artık 18 ve 20 PR ile 30.5L-32 ebatlarında mevcut olan Green EX RT 100 traktör lastiği, arazi ve yol dışı kullanım için tasarlanmıştır. Kendi kendini temizleme özelliklerini iyileştirmek için optimize edilmiş bir pabuç açısı ve pabuçlar arasında kendi kendini temizleyen teraslama özelliğine sahiptir.

Green Ex RT100 Traktör Lastiği Desen Tasarımı Nasıl?

Green Ex RT100 Traktör Lastiği, sahip olduğu özel asarımı sayesinde, sert yüzeylerde kullanıldığında daha iyi pabuç dengesi sağlamaktadır. Traktör lastiğinin merkezinde dik açılara sahip çift açılı bir tasarım, konfor seviyelerini artırır ve kir temizliğini iyileştirir. Lastiğin omuz kısmındaki sığ açı, tarlada yüksek düzeyde çekiş gücü sağlar ve naylon kılıf maksimum dayanıklılık sağlamaktadır.

GRI Tarım Lastiği Performansı Nasıl Geliştirildi?

RT 100’e ek olarak Green EX FL 800, GRI’ın FL 800 desenine yönelik artan talebin ardından 700/40-22.5 ebadında piyasaya sürüldü. FL 800’ün sırt tasarımı ve çoklu tırnak açısının bir kombinasyonu, arazide kullanıldığında optimum kavrama sağlamaktadır. Geliştirilen traktör lastiği aynı zamanda mükemmel yüzdürme özellikleri sunmaktadır. Daha az toprak hasarı ve daha iyi yol tutuşu için lastik, yüksek bir orta blok-pabuç oranına ve geniş bir pabuca sahiptir. Optimize edilmiş kara/deniz oranı, mükemmel toprak temizliği ve daha uzun bir hizmet ömrü sağlamaktadır.