Goodyear EfficientGrip Compact 2 Ödüllü Ürün Yelpazesine Katıldı

Goodyear EfficientGrip Compact 2 Ödüllü Ürün Yelpazesine Katıldı

Nisan 19, 2023 0 Yazar: admin

Goodyear kompakt otomobillerde performansı optimize etmek için tasarlanan yaz lastiği segmentini güçlendiriyor. Bunun için EfficientGrip Compact 2 lastiğinin piyasaya sürüldüğünü duyuruyor. Ürün, EfficientGrip Performance 2, EfficientGrip 2 SUV ve EfficientGrip Cargo 2 ve EfficientGrip Compact 2’yi de içeren daha geniş ödüllü EfficientGrip ailesinin bir parçasıdır. 14″ ve 15″ jant boyutlarına hizmet veren Goodyear lastiklerinin zaten kapsamlı olan yelpazesine eklenecektir. Premium yaz lastiği segmenti, kompakt araç pazarının %34’ünü oluşturmaktadır.

Sayfa İçeriği

Goodyear Yaz Lastiği Deseninde Hangi Teknolojiyi Kullanıyor?

Geniş ebat yelpazesi ile Goodyear EfficientGrip Compact 2 yaz lastiği , mevcut kompakt araç pazarının %75’inden fazlasına hizmet verebilmektedir. Teknolojik geliştirmeler arasında, daha iyi performans sağlamak için lastiğin temas alanını en üst düzeye çıkarmaktadır. Bu yüzden EfficientGrip Compact 2 yaz lastiği için üründe Kuru Stabilite Teknolojisi de yer almaktadır. Lastiğin omuz bölgesinde optimize edilmiş bir desen ile elde edilmektedir.

EfficientGrip Compact 2 Islak Yol Tutuş Performansı Nasıl?

Ayrıca Goodyear lastikleri Islak Yol Tutuş Teknolojisi, yüzey suyunu dağıtan yüksek miktarda kavrayıcı kenar içererek ıslak zeminde optimum performans sağlar. Lastik sırtını boydan boya kesen kılcal kanallar, suyu temas alanından uzaklaştırarak ıslak zeminde çok yönlü yol tutuşu sağlamaktadır.


Goodyear EfficientGrip Serisini Geliştirmeyi Sürdürüyor

Goodyear Tüketici Pazarlama direktörü Sonia Leneveu konu hakkında şunları söyledi; “EfficientGrip Compact 2, otomobil lastikleri serimize daha fazla performans getirmektedir. Sektör için önemli bir pazar segmenti olmaya devam etmektedir. Bu durum şimdiye kadarki en iyi ürün yelpazemize sahip olduğumuz anlamına geliyor. Goodyear’ın ödüllü EfficientGrip serisi güçlenmeye devam ediyor ve artık otomotiv pazarının her zamankinden daha büyük bir bölümüne hizmet vermektedir.”