Goodyear Cooper Cobra Instinct Sportif Lastikler Tanıtıldı

Goodyear Cooper Cobra Instinct Sportif Lastikler Tanıtıldı

Aralık 20, 2023 0 Yazar: admin

Goodyear sportif lastik segmentinde özellikle sıcak iklimlerde olağanüstü performans ve yüksek çekiş gücü sunmayı amaçladığı dört mevsim spor lastiği Cooper Cobra Instinct serisini kısa bir süre önce tanıttı. Bu lastik, yıl boyunca hızlı tepki ve güvenilir manevra kabiliyeti isteyen sürücülere hitap etmek üzere tasarlanmıştır.

Sayfa İçeriği

Cooper Cobra Instinct Dört Mevsim Performans Sağlıyor mu?

Cooper Cobra Instinct, selefi Cooper Zeon RS3-G1 lastiklere kıyasla su dağılımını önemli ölçüde iyileştiren kavisli oluklara sahip asimetrik bir sırt tasarımına sahiptir. Ayrıca, güçlendirilmiş ancak hafif yapısı direksiyon tepkisini artırır ve jantları hasardan korur. Lastiğin benzersiz omuz tasarımı yılan derisinden ilham alarak görünümüne şık bir dokunuş katıyor. Lastik dört mevsim kullanıma uygun olarak sunuluyor.

Goodyear Sürdürülebilirliğe Katkı için Nasıl Yol İzledi?

Goodyear lastikleri, sürdürülebilirliğe katkı için Cooper Cobra Instinct sportif dört mevsim lastiğinin kauçuk bileşimine soya fasulyesi yağı ekledi. Bu çevre dostu bileşen, kısmen petrol bazlı malzemelerin yerini alarak lastiğin düşük sıcaklıklarda bile esnekliğini ve çekiş gücünü korumasını sağlar. Bu hamle ABD’li ünlü Goodyear lastik markasının çevresel sorumluluk taahhüdüyle uyumludur.

Cooper Cobra Instinct 4 Mevsim Lastik Hangi Araç Tipleri için Uygun?

Cooper Cobra Instinct 4 mevsim lastik, spor araçlar, crossover’lar ve SUV’lar dahil olmak üzere bir dizi yüksek performanslı araca hitap edecek şekilde üretildi. Bu araçların tüm potansiyelini güçlü bir şekilde ortaya çıkarmak için tasarlanmış olmasının yanı sıra hassas kontrol ve manevralara anında tepki sunar. Bu 4 mevsim lastik, çapları 17 ila 20 inç arasında değişen 25 ebatta mevcuttur ve Kuzey Amerika pazarında Chevrolet Camaro, Ford Mustang, Mazda3, Lexus IS 300 ve Acura TLX gibi popüler modeller için uygundur.