Goodride SW-608 Daha Yüksek Performans İçin Yeniden Formüle Edildi

Goodride SW-608 Daha Yüksek Performans İçin Yeniden Formüle Edildi

Ağustos 24, 2022 0 Yazar: admin

Goodride SW608 kış lastiğinin performansı, birçok farklı bölgede ve ülkede tüketiciler tarafından tanınıyor. Goodride ve Westlake lastiklerinin üreticisi ZC Rubber, bu yıl lastiğin karlı ve buzlu zemin performansını yükseltmek için sırt bileşiğinde yeni bir kauçuk bileşiği kullandı. Böylece 2020 sezonu için yenilenmiş Goodride SW-608 piyasaya sunuldu.

Sayfa İçeriği

Goodride SW-608 Kış Lastiği Esnekliğini Daha Uzun Süre Koruyabilecek

ZC Rubber’n Ar-Ge ekibi, kış lastiğinin bileşiğine sıvı bütadien ekleyebilmek için Evonik China (eski ismiyle Degussa) ile işbirliği gerçekleştirdi. Bu sayede Goodride SW608 kış lastiğinin esnekliğini daha uzun süre koruması sağlandı. Böylece hem düşük sıcaklıklarda güvenlik artıyor hem de daha uzun lastik ömrü sayesinde tasarruf sağlanıyor.

Goodride SW-806 Karlı ve Buzlu Zeminlerde Daha Yüksek Performans Sergileyecek

Yenilenen formülasyonu ile yeni Goodride SW-806 kış lastiği, hem karlı hem buzlu zemin performansında büyük ilerleme kaydetti. Test World’ün raporuna göre yenilenen Goodride SW608, buzlu ve karlı zemin performansı noktasında eskisinden çok daha iyi. Test World, bunun yanında yeni lastiğin performansının Westlake Zuper Snow Z-507’ye çok yakın olduğunu belirtiyor.

Goodride Lastiklerini Yenilemeye Devam Edecek

Goodride, güvenlik ve değer sağlamanın tüketiciler için öncelikli taahhütleri olduğunu söylüyor. Firma, gelecekte de teknolojik gelişmelerle birlikte ürünlerini yenilemeye ve daha iyi yeni lastikler geliştirmeye devam edeceğini söylüyor.