Falken Lastikleri ve GetSpeed Ortaklığı Duyuruldu

Falken Lastikleri ve GetSpeed Ortaklığı Duyuruldu

Mayıs 26, 2023 0 Yazar: admin

Nürburgring Nordschleife için özel RaceTaxi hizmeti sunan GetSpeed, popüler lastik markası Falken ile gerçekleştireceği ortaklığını duyurdu. RaceTaxi artık yeni ortaklığı simgeleyen Falken’in mavi ve turkuaz renkleriyle süslenecek. Falken lastikleri gerçekleştirilecek bu ortaklığın ardından sponsorluğunu sağladığı organizasyonların sayısını artırarak, küresel çapta saygınlığını daha da artırıyor olacak.

Gerçekleştirilen Ortaklık Falken Lastikleri İçin Ne Anlama Geliyor?

GetSpeed’in takım patronu Adam Osieka’ya göre Falken ile yapılan ortaklık RaceTaxi hizmetine büyük bir katkı sağlayacak. Falken yarışlar sırasında GetSpeed’in Mercedes-AMG GT3’leri için güçlü bir rakip olsa da, ortaklık müşterilere unutulmaz bir deneyim sunmalarına olanak tanıyacak. Falken Tyre Europe GmbH Pazarlama Sorumlusu Dennis Wilstermann, GetSpeed ile ortaklığın şirketin Nürburgring’deki güçlü konumunun ve ürünlerine olan güveninin altını çizdiğine inanıyor.

GetSpeed RaceTaxi ile Nürburgring’de Efsanevi Bir Deneyim

Falken lastikleri ile ortaklık gerçekleştiren GetSpeed’in RaceTaxi’si, Nürburgring’de herkes için efsanevi bir deneyim yaşatıyor. Hizmet, tepelik Eifel arazisi boyunca kıvrılan 20.832 kilometrelik Nordschleife pistinde yarış hızında bir Mercedes-AMG GT3’e binmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Programın sloganı ‘Under8’ ve hizmet Eifel pistinin tarih kitaplarına adını yazdırıyor. Ek olarak GetSpeed, 2022 yılında ise 24 saatlik yarışta ikinci ve üçüncü olarak en büyük başarılarından birini kutlamıştı ve bu harika başarıyı geçen seneden bugünlere taşıdığını da gözler önüne seriyor.