Triangle Lastikleri EffeXSport Deseni Islak Tutuş İçin A Etiketi Aldı

Triangle Lastikleri EffeXSport Deseni Islak Tutuş İçin A Etiketi Aldı

Eylül 20, 2023 0 Yazar: admin

Triangle Lastikleri için ana taahhüd, tüketicilere sürüş beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılarken güvenliği garanti edebilen en iyi kalitede lastikler sunmaktır. Çin’deki akıllı, endüstri 4.0 fabrikasının uygulanması Triangle markasını farklı bir üretim teknolojisi seviyesine getirmiş, firmayı küresel pazardaki konumunu kademeli olarak artırabilecek ve rakipleriyle olumlu bir şekilde rekabet edebilecek ürünlere geçişi hızlandırmıştır.

Sayfa İçeriği

Triangle UHP lastiği EffeXSport TH202 Nasıl Teknolojiye Sahip?

The Tire Cologne 2022’de tanıtılan en yeni Triangle UHP lastiği EffeXSport TH202, ürün yelpazesinin yarısından fazlasında ıslak zeminde frenleme konusunda A sınıfı etiket elde ederek bir kilometre taşını ve ileriye doğru büyük bir sıçramayı temsil ediyor. Triangle, gelişmiş teknolojileri sayesinde performans ve konfor arasındaki dengeyi kurarak hem kuru hem de ıslak zeminde frenleme, sürüş hassasiyeti, yüksek hızda stabilite ve aşınma direncinde mükemmel sonuçlar veren bir lastik geliştirmeyi başardı.

Güçlü Performans ve Yol Tutuş Yetenekleriyle: Triangle EffeXSport TH202

Triangle EffeXSport, suda kızaklamayı en aza indirmek için dört geniş uzunlamasına kanala ve su tahliyesini artırmak için ek çapraz elemanlara sahip modern bir asimetrik lastiktir. Yenilikçi profili optimize edilmiş bir ayak izi sağlar ve büyük sert bloklarla birlikte yüksek hızda yol tutuş ve frenleme yeteneklerini geliştirir. Triangle EffeXSport Ultra Yüksek Performanslı bileşik, Triangle’ın en son Ar-Ge araştırmalarının başarılı SporteX TH201’den elde edilen deneyimle birleştirilmesinin sonucudur ve her türlü sürüş koşulunda yol tutuşunu en üst düzeye çıkarır.

Triangle EffeXSport TH202 Gürültü Düzeyi Düşük Bir Lastik mi?

Triangle’ın uzunlamasına kanal teknolojisi, EffeXSport’u sürüşü çok keyifli bir lastik haline getirerek en üst düzeyde akustik konfor sağlar. Triangle Tyre Avrupa İş Geliştirme Direktörü Mirco Spiniella, “EffeXSport TH202’yi Avrupa pazarına sunmaktan son derece gurur duyuyoruz. X Nesli ürünlerimizin en son gelişimini temsil ediyor ve genel performanslarda üstünlük sağlarken aynı zamanda ıslak zeminde en yüksek etiket değerlerine sahip olacak. Triangle EffeXSport ürün serisinin 16″ ila 20” inç arasında değişen 54 boyuttan oluşan ilk dalgası halihazırda mevcuttur. Ürün yelpazesi yıl sonuna kadar 50 boyutun daha eklenmesiyle tamamlanmış olacak.