Magna Lastikleri TOC Europe 2023 Fuarına Geri Döndü

Magna Lastikleri TOC Europe 2023 Fuarına Geri Döndü

Ekim 17, 2023 0 Yazar: admin

Hollanda merkezli off-road lastik üreticisi Magna, Haziran ayında Rotterdam’da düzenlenen TOC Europe 2023 Fuarı’na merakla beklenen bir dönüş yaptı. TOC Europe, liman ve kargo ekipmanı pazarı sektörü için önemli bir iş etkinliğidir ve Magna lastik üreticisinin kapsamlı liman lastikleri yelpazesini etkili bir şekilde sergilemesi için önemli bir platform özelliği taşıyor. Üç gün süren etkinliğe katılan 200’den fazla katılımcı ve yaklaşık 3.500 ziyaretçi ile Magna lastik bol çeşitli canlı bir fuara katıldı.

Sayfa İçeriği

Fuarda Magna Lastikleri Hangi Bilgileri Sundu?

Fuar boyunca Magna lastik standı hareketliydi ve gelecekteki iş stratejilerini görüşmek isteyen çok sayıda mevcut müşterinin ilgisini çekti. Ayrıca stand, yüksek kaliteli liman lastikleri için önemli bir tedarikçi olarak Magna lastik üreticisinin özel tekliflerini keşfetmek isteyen çok sayıda potansiyel yeni şirket için bir odak noktası görevi gördü. Katılımcılar Magna’nın OEM ve yedek lastik portföyünden özellikle istif makineleri, istif taşıyıcıları, forkliftler, RTG’ler, terminal traktörleri ve treylerler için tasarlanmış geniş bir lastik yelpazesini görme fırsatı buldu.

Fuar Magna Lastik Üreticisi İçin Nasıl Bir Fırsat Oldu?

Etkinlik Magna lastik için oldukça verimli geçti, zira hem mevcut hem de potansiyel müşterilerle olumlu görüşmeler yapıldı ve bağlantılar kuruldu. Şirket temsilcileri çok sayıda ziyaretçiyle bir araya gelerek mevcut müşterilerle ilişkilerini geliştirirken yeni potansiyel müşterilerin de ilgisini çekmeyi başardı. Bu etkileşimler, Magna lastik firması lider bir OEM üreticisi olarak uzmanlığını sergilemek için mükemmel bir platform sağladı. Avrupa’da ve dünya çapında ilerici gelişime olan bağlılığını pekiştirdi.

Magna Lastik Üreticisi Başarılı Fuarı Değerlendirdi

Magna OEM Lastikleri Satış Direktörü Stephan van Leeuwen, TOC Europe 2023 fuarının sonuçlarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Etkinliğin beklentileri aştığını ve şirketin Avrupa’da ve ötesinde önde gelen bir OEM lastik uzmanı olarak büyümeye devam etmesi için önemli bir fuar olarak değerinin altını çizdiğini vurguladı. Magna lastik, TOC Europe 2023’te elde edilen başarının üzerine inşa ederek küresel pazardaki varlığını ilerletmeye kararlıdır.