JK Tyre Lüks Otomobil Segmenti İçin Levitas Ultra Lastiklerini Üretiyor

JK Tyre Lüks Otomobil Segmenti İçin Levitas Ultra Lastiklerini Üretiyor

Temmuz 21, 2023 0 Yazar: admin

Hindistan’ın önde gelen lastik üreticilerinden JK Tyre, lüks otomobil segmentine hitap eden Levitas Ultra adlı yeni premium lastik serisini piyasaya sürdü. “Rüya Makineler için Üretildi” sloganını taşıyan yeni lastikler, JK Tyre & Industries Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Raghupati Singhania tarafından Delhi’de tanıtıldı.

Sayfa İçeriği

Test Sonuçları Levitas Ultra lastikleri Hakkında Neler Veriyor?

Levitas Ultra lastikleri Avrupa ve Hindistan’da kapsamlı bir şekilde test edildi ve en üst düzeyde konfor, düşük gürültü ve yüksek dayanıklılık gibi temel konularda sınıfının en iyisi işlevselliği sunduğu iddia ediliyor. Lastikler 225/55 R16 ile 245/45 R18 arasında değişen yedi ebatta sunulmakta ve premium otomobiller için uygun hale getiriliyor.

Levitas Ultra Lastikleri Lüks Otomobilleri mi Hedefliyor?

Levitas Ultra lastikleri, sezon koşullarına daha uygun olmalarını sağlayan ve aracın daha etkili viraj almasına yardımcı olan yüksek kaliteli MFX Polimer kullanılarak üretilmiştir. Bu lastikler yakıt tasarrufu açısından beş yıldız derecesine sahiptir ve bu da ek bir avantajdır. JK Tyre ayrıca Levitas Ultra lastik serisini 19 ila 22 inç lastik aralığında sunarak daha büyük lüks otomobillere hitap etmek için çalışıyor.

JK Tyre Her Zaman En İyi Lastik Teknolojilerini Sunmayı Hedefliyor

JK Tyre Başkanı Anuj Kathuria şunları söyledi: “Müşterilerimize en ileri teknolojiye sahip ürünler sunmaya kararlıyız. Yeniliğe odaklanarak, Levitas Ultra’nın lansmanıyla premium lastik alanındaki varlığımızı genişletiyoruz. Bu UHP lastikleri, sürüş ve yol tutuş, gürültü azaltma ve frenleme dahil olmak üzere bu niş kategorinin tüm temel parametrelerinde performans sağlama konusundaki sarsılmaz kararlılığımızın kanıtıdır. Bu lastikler, lüks otomobil segmentindeki müşterilerimize sürüş ve yol tutuş seviyeleri, gürültü azaltma veya frenleme gibi bu zorlu kategorinin tüm temel parametrelerinde eşsiz performans sunmak üzere tasarlandı. Levitas Ultra deseninin premium otomobil kullanıcıları arasında yüksek performansla eş anlamlı hale geleceğinden eminiz.” Açıklamalarında bulunuyor.