Performanslı Yokohama Geolander CV 4S SUV Lastik Üretimleri Başladı

Performanslı Yokohama Geolander CV 4S SUV Lastik Üretimleri Başladı

Şubat 12, 2024 0 Yazar: admin

Yokohama lastikleri, gelişmekte olan crossover SUV pazarı için özel olarak tasarladığı son ürünü Geolandar CV 4S SUV dört mevsim lastiği serisini tanıttı. Kuzey Amerika, Avrupa ve daha sonra Güney Kore’de piyasaya sürülecek olan amiral gemisi Geolandar markasının bu üyesi, 245/45R20 103V’den 235/65R17 108V’ye kadar geniş bir araç yelpazesine hitap eden 32 ebatlık oldukça etkileyici bir seriden oluşuyor.

Yokohama Geolandar CV 4S SUV Lastiği Tasarım Özellikleri Nasıl?

Crossover SUV lastiklerine yönelik taleplerle üretilen Yokohama Geolandar CV 4S dört mevsim lastiği, asimetrik bir tasarıma ve yeni bir sırt bileşimine sahiptir. Bu unsurlar güçlü bir şekilde arazilerdeki yeteneğini artırarak hem ıslak hem karlı hem de kuru yollarda olağanüstü performans sunar. 32 Ebat skalasında üretilen ürünlerin her biri, ani kar yağışında olağanüstü kabiliyetini gösteren, M+S (çamur ve kar) ibaresini taşır. Ayrıca, Three Mountain Peaks Snowflake (3PMSF) sembolü bu lastiklerin yanak kısmında yer alır. Bu durum ise lastiğin, kar yağışı koşullarında uluslararası standartlara uygunluğunu teyit eder.

Yokohama Geolander CV4S Dört Mevsim Lastiklerin Avantajları Nedir?

Yokohama Geolandar CV 4S gibi dört mevsim lastikleri, kuru ve ıslak zeminlerden karlı yollara kadar çok çeşitli yol koşullarında üstün performans gösterecek şekilde tasarlanırlar. Ürünler bir çok iklime uyarlanabilirliğin kullanıcılar için ideal çözümlerini oluştururlar. Yıl boyunca kullanılabilmeleri mevsimsel lastik değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırarak alternatif olarak lastik saklama zahmetini ortadan kaldırır ve genel kullanıcı rahatlığını artırır.