Voltyre-Prom Ticari Lastik Serisini Geliştirmeye Devam Ediyor

Voltyre-Prom Ticari Lastik Serisini Geliştirmeye Devam Ediyor

Temmuz 1, 2024 0 Yazar: admin

Voltyre RF-309 lastikleri yeni ebatlarda piyasaya sürüldü. Şirketin basın servisinin bildirdiğine göre Voltyre-Prom, hafif kamyonlarda kullanılmak üzere dört mevsim lastik deseni olan Voltyre RF-309 ile iç lastiksiz lastik ebat yelpazesini genişletti.

Sayfa İçeriği

Voltyre RF-309 Dört Mevsim Lastiği Performansı Nasıl?

Voltyre RF-309 dört mevsim lastikleri hem asfalt hem de toprak yollarda kullanılmalarını sağlayan “en gelişmiş ve aranan sırt desenine” sahipken, yanaklardaki All Season işareti geniş bir sıcaklık aralığında çalışmanın mümkün olduğunu gösteriyor.

Voltyre RF-309 Lastik Hangi Ebatlarda Seriye Eklendi?

Ford Transit, Iveco Daily, Mazda Bongo, Renault Trafic ve Toyota Hiace için 195/75 R16C ebadı ve Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter, Renault Master, Peugeot Boxer , MAN TGE, Hyundai iLoad ve iMax, Fiat Ducato, Daewoo Lublin gibi araçlar için 205/75 R16C ebadı seriye eklendi.

Voltyre-Prom Lastik Üretim Şirketi Ne Zaman Kuruldu?

Voltyre-Prom, Rusya merkezli önde gelen bir lastik üretim şirketidir. 1972 yılında kurulan şirket, otomobiller, kamyonlar, tarım makineleri ve endüstriyel ekipmanlar dahil olmak üzere çeşitli araçlar için lastik üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket, yüksek kaliteli ürünleri, yenilikçi teknolojileri ve geniş dağıtım ağıyla ün kazanmıştır. Voltyre-Prom lastik üreticisi, Rusya genelinde modern makinelerle donatılmış ve üstün lastik performansı ve dayanıklılığı sağlamak için gelişmiş üretim süreçleri kullanan çeşitli üretim tesisleri işletmektedir.