Ucuz 225/40R18 Michelin Lastik Fiyatları

Ucuz 225/40R18 Michelin Lastik Fiyatları

Ağustos 29, 2021 0 Yazar: admin

En yüksek yol tutuşuna sahip lastikler, lastik devleri içerisinde bulunan Michelin markası tarafından geliştirilmektedir. Bunun nedeni; markanın yüksek doğal kauçuk oranına sahip ürünlerinin dolayısıyla daha yumuşak ve esnek yapıya sahip olmasıdır. Lastiklerin yanak bölgesinin de en iyi şekilde esneyebilmesi, virajlarda ve manevralar sırasında da optimum temas yüzeyinin korunmasını sağlamaktadır. Premium lastik markasına ait ürünler, en uygun 225 40 R18 Michelin lastik fiyatları ile internet üzerinden satın alınabilmektedir.

En Hesaplı 225 40 18 Michelin Fiyatları

Online lastik satışı gerçekleştiren e-ticaret platformları, en hesaplı 225 40 18 Michelin fiyatları ile birlikte birçok farklı avantaj da sağlamaktadır. Peşin fiyatına taksit, ücretsiz sevkiyat, anlaşmalı noktalarda ve kapıda montaj gibi olanaklar sunulmaktadır. Aynı zamanda ürün çeşitliliği de daha fazla olmaktadır.

Michelin dört mevsim lastikler, markanın yenilikçi teknolojileri sayesinde her mevsim sürüş için uygundur. Kış lastikleri ise özellikle zorlu kış koşullarında yüksek performans sağlamak için geliştirilmiştir. Karlı ve buzlu zeminlerde yüksek çekiş gücü sağlamakta; 0 derece altı sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilmektedir. Bunun yanı sıra; Michelin yazlık lastikler, yaz aylarının hem ıslak hem kuru zemin koşullarında yüksek yol tutuşuna sahiptir. Kampanyalı 225 40 18 Michelin fiyatları ile kış, 4 mevsim ve yaz lastikleri satışa sunulmaktadır.

Avantajlı 225/40R18 Michelin Lastik Fiyatları

Michelin Pilot Sport ve Pilot Super Sport serileri, 2254018 yaz lastikleri ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Bu lastikler, sportif performans özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Direksiyon manevralarına hızlı bir şekilde karşılık vermektedir. Birçok lüks ve spor otomobil modeli için orijinal ekipman lastikleri olarak seçilen bu ürünler, yanak bölgesinde bunu belirten HN, N3, *(yıldız) vb. işaretlemelerini taşımaktadır. Bununla birlikte; düşük sıcaklıklarda üstün performans sağlayan kışlık lastikler için Michelin Pilot Alpin serisi örnek verilebilir. Michelin CrossClimate serisi ise 4 mevsim lastik segmenti içerisinde devrim yaratmıştır. Hem yaz hem kış koşullarında; kuru, ıslak ve karlı zeminlerde kullanılabilmektedir. Kış koşulları için onaylandığını gösteren 3PMSF (dağ üzerinde kar tanesi) sembolüne sahiptir. Avantajlı 225/40R18 Michelin lastik fiyatları ile satın alınabilen bu ürünler içerisinde birçok run flat lastik seçeneği de bulunmaktadır. Patlasa da gidebilen lastikler, Michelin ürünlerinde ZP kısaltmasıyla ayırt edilmektedir.