Halfords, Londra’da Mobil Expert’in Tekerlekli Garajını Genişletiyor

Halfords, Londra’da Mobil Expert’in Tekerlekli Garajını Genişletiyor

Haziran 9, 2019 0 Yazar: Ucuz Lastik Fiyatları

Autocentre zinciri, Manchester, West Midlands ve Surrey deneme sürüşünden sonra 2 yıl içinde Birleşik Krallık genelinde 100-150 adet daha minibüs bulundurmayı planlıyor. Halfords; Mobile Expert hizmetini, West Midlands, Manchester ve Surrey’deki pilot uygulamasının ardından Londra’ya da taşıyacak. Perakendeci, 30 Mart’tan itibaren Londra’ya beş yeni minibüs yerleştirecek.Hizmet, Halfords’un Mobile Expert minibüslerinin İngiltere’nin neredeyse üçte birinin kullanımına açık olacağı anlamına geliyor.

Şirket, önümüzdeki iki yıl içinde İngiltere genelinde 100 ila 150 arası minibüsle yola çıkmayı planladığını ekledi. Minibüsler müşterilere servis, yağ değişimi, lastik ve akü değişimi dahil olmak üzere 11 farklı otomobil servisi sunuyor.

Online Rezervasyon Opsiyonu ile Profesyonel Destek

Londralılar, çeşitli otomobil servisleri ve online işler için rezervasyon yaptırabilmek ve mobil uzman ekibin birkaç saat içinde ev veya iş yerlerine ulaşabilmesi amacıyla Manchester’lılar ve Batı Midland’lıların arasına katıldılar.

Mobile Expert Mercedes Sprinter minibüslerinin her biri, sürücülerin kendi kendilerine halletmesi mümkün olmayan işleri ele almak için teknoloji ve teşhis ekipmanı ile donatılmıştır.

OnePoll tarafından 6 Kasım – 9 Kasım 2018 tarihleri ​​arasında 2.000 yetişkin ile yapılan bir Halfords anketi, sürücülerin yüzde 41’inin bir profesyonel tarafından sorunları gideren araç onarımları konusunda hiçbir bilgi sahibi olmadıklarını ortaya koyuyor.

Bunun yanı sıra ankette sürücülerin yalnızca yüzde 36’sının bir far ampulünü nasıl değiştireceğini bilirken yüzde 33’lük küçük bir kısmının otomobil aküsü değişimine hakim olduğu tespit edildi.

“Doğrudan Sürücülere Ulaşıyoruz”

Hizmetin başlatılmasından sorumlu olan perakende sorumlusu Karl Baker: “Yeni minibüslerimizle, İngiltere’deki hanelerin neredeyse üçte birine ulaşıp her yere büyük kolaylık getiriyoruz. Sürücüler her zaman bu işler için garaja gittiler ve şimdi uzmanlığımızı doğrudan onlara ulaştırıyoruz. Eğer aküleri boşalırsa veya ön cam silecekleri çalışmayı bırakırsa, çevrimiçi olarak rezervasyon yapabilirler ve biz de onlar için yola koyuluruz.”

Servis ve lastik değişiklikleri gibi daha büyük işleri de içerir; ayrıca ön cam, boya onarımları ve ön cam montajı gibi işleri de kapsar.

Baker ekliyor: “İnsanlar giderek daha yoğun bir yaşam sürdüğü için rahatlık talebi artıyor, bu yüzden hizmetlerimizi genişletiyoruz.”

Halfords, mağazalarında ve garajlarında 30’dan fazla otomobil servis hizmeti sunmaktadır. Mobil Expert hizmet listesi aşağıdakilerden oluşur:

  • Eski otomobillere yeni otomobil lastikleri tedariği ve montajı
  • Yeni araç akülerinin tedariği ve montajı
  • Silecek lastiklerinin temini ve montajı
  • Araç kameralarının temini ve daimi montajı
  • Tam yağ değişimi
  • Motor yağı takviyesi (5 litre yağ verilir)
  • Ön cam onarımı
  • Boya onarımı
  • Adblue dolumu
  • Antifriz dolum